Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jommy

*
  • 47
    • Профил
Предложи категория или раздел
« -: Април 11, 2010, 10:50:18 22:50 »
В тази тема, може да предлагате нови категории и раздели.
Форума сега стартира и всички предложения са добре дошли: Предложения за теми, групирането им в категории и т.н. Критики - положителни и отрицателни и най-вече отрицателни, са добре дошли :) Нашата цел е да направим едно комфортно за всички място.

Неактивен Toshko

*
  • 4035
    • Профил
Re:Предложи категория или раздел
« Отговор #1 -: Юни 14, 2010, 08:10:38 08:10 »
Предлагам, или някой да ме научи как да пусна анкета или някой да добави възможност да се пускат анкети.(

Отделно от това съобщавам, че по някое време ще подредя по-кратките раздели пред тези с повече подкатегории.

Неактивен Toshko

*
  • 4035
    • Профил
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2010, 02:19:22 14:19 »
Смятам да правя научно-популярен раздел и за отделя науката в отделна категория - приемам предложения и коментари.

Първите публикации в научно-популярния раздел ще са за пиявици, гълъби и червеи  :-X ;D - имайте го предвид!  :o

Неактивен rado84

*
  • *
  • 10
  • НЕПРИЕМЛИВ ТЕКСТ ПРЕМАХНАТ ОТ АДМИНИСТРАТОР!
    • Профил
« Отговор #3 -: Юни 17, 2011, 04:27:19 16:27 »
Предлагам форум "Религия", който да се намира точно под форум "Психология", защото двете неща са тясно свързани и могат да се получат добри дискусии, в който и да е от двата форума.
В случай, че шефът реши да пита - атеист съм.

Неактивен Toshko

*
  • 4035
    • Профил
« Отговор #4 -: Юни 18, 2011, 12:17:17 00:17 »
Макар и това да е първото искане за разкриване на нов раздел в историята на Пенкилер, то ще получи и първият в историята на Пенкилер ОТКАЗ!

Предлагам форум "Религия", който да се намира точно под форум "Психология", защото двете неща са тясно свързани и могат да се получат добри дискусии, в който и да е от двата форума.
В случай, че шефът реши да пита - атеист съм.

В Пенкилер няма да се обсъжда религия, освен ако не става въпрос за история или философия!
« Отговор #5 -: Март 25, 2013, 08:03:41 20:03 »
Здравейте,
Поздравявам Ви за приятното място, което сте създали!

Както се казва, от вратата за краката, първата ми публикация ще бъде в тази тема за искания за разкриване на нови раздели.
Привлече ме, че имате раздел за фотография. От много време чета, но напоследък фотографския раздел се раздвижи, а снимането с подръчни средства на случайно изникнали сюжети и обекти ми е слабост отдавна.

Предлагам съвсем в духа на един от най-силните раздели на форума (автомобилният), да бъде разкрит под-раздел Carspotting в раздела за фотография и веднага обяснявам що е то.
Carspotting е модерно увлечение на заснемане на автомобили в естествената им среда. В карспотинга има две течения, едното е на минималистите, които се стремят към напълно естествено заснемане без художествена стойнот или ефекти както би го възприел очевидец. Другото течение е на по-напредналите люботели и професионалистите, които освен интереса към автомобилите имат и фотографско хоби, те правят художествени снимки, подбират композицията, използват ефекти и освен техническа и познавателна стойност, техните снимки имат и художествена такава.

Мисля, че разделът ще е успешен тъй-като карспотингът може да се упражнява от всеки и навсякъде с вградената камера на телефон, а у всеки дреме един буден фото репортер.

Виждам, че форумът Ви разполага с плъгин за харесване и споделяне на всяко мнение във Фейсбук и останалите социални мрежи, което пък ще позволи на "фото репортерите" да споделят лесно и бързо с приятелите си.

Надявам се молбата ми да бъде удовлетворена!