Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добри фитнес зали подходящи за жени!?
« -: Април 12, 2010, 12:07:33 00:07 »
Лично аз, като представителка на "слабия" пол, не мога да си представя да тренирам в зала, пълна с напомпани с тестостерон мъжаги, които само дебнат да се наведа малко и да се вторачат жадно в задника ми! Някои биха казали, че не им пука, други дори биха останали доволни, че все още някой им обръща внимание, но мен подобен сценарии много ме подтиска. Какво да се прави - срамежливка съм! ;)
Дълго обикалях различни зали - кои по-евтини, кои по-скъпи, докато открия компромисния вариянт, който все пак и да ми е удобен, тъй като обитаваща "центъра" избора ми е малко ограничен.
Та да си дойда на думата - попаднах на една спретната и кокетна заличка, на ул. Гладстон 32, пряка на Бул. Витошка - "Silver Gym" - чисто, проветрено, подходящи уреде за дами, любезни инструктури (безплатни:))).... и най-главното - по-голямата част от "трениращите" са ..... жени ;)

Неактивен ton4o

*
  • **
  • 37
    • Профил
Re:Добри фитнес зали подходящи за жени!?
« Отговор #1 -: Април 12, 2010, 12:16:46 00:16 »
Pisanke :) Има женски фитнеси, но пък и нали затова ходим на фитнес, за да ни забелязва противоположният пол :)
Все едно жените не се заглеждате - айде, айде :)
Любимата ми тема: http://penkiller.com/index.php/topic,149.0.html

Неактивен zoro

*
  • *
  • 11
    • Профил
« Отговор #2 -: Април 12, 2010, 12:35:33 00:35 »
Е айде срамежливке, то за кво ходиш на фитнес...
« Отговор #3 -: Април 12, 2010, 12:37:20 00:37 »
Аз пък още утре ще мина да потренирам в този фитнес! ;) Писанке ако си там, обещавам да не те гледам :)

Неактивен ani

*
  • *
  • 14
  • Право напред!
    • Профил
« Отговор #4 -: Април 12, 2010, 12:48:44 00:48 »
Pisanke, не ти ли прави впечатление, как като влезне готина мацка и как им се вдига тестостерона и почват да е правят на пуеци :) и да си обесняват, кое как. Забавни са :)
« Отговор #5 -: Април 12, 2010, 12:56:20 00:56 »
Pisanke, не ти ли прави впечатление, как като влезне готина мацка и как им се вдига тестостерона и почват да е правят на пуеци :) и да си обесняват, кое как. Забавни са :)

ХаХаХа.... много точно казано!!!
Писе, мен ако ме питаш, не им обръщай внимание! Оттърване от запачи няма, но да не ти пука! Виж ги и тук веднага как реагираха мъжагите. Прави си упражненията и ги остави да си зяпат - друго не им остава:)))
« Отговор #7 -: Април 13, 2010, 11:55:40 23:55 »
Здравейте, Аз също съм посещавала фитнесчето на Гладстон и останах много доволна. Много добро впечатление ми направи инструктора, показа ми грешките в някои движения, които правех не както трябва. Беше много деликатен, но точен... много свястно момченце! Иначе по другите фитнеси или ще се държат мачовски и ще се опитват да демонстрират вещина все едно са стари кучета и разбираш ли аз трябвало да съм им благодарна, че ми обръщат внимание или като видят жена и се скатават или пък се осукват като кучета зажаднели за женска!

Хареса ми също, че женската съблекалня е добре отделена от мъжката за да не надничат като гладни койоти през вратата или недай си боже като на Шипка - 34 направо през параванчето служещо за стена между двете...

Неактивен ani

*
  • *
  • 14
  • Право напред!
    • Профил
« Отговор #8 -: Април 14, 2010, 12:31:37 00:31 »
Бубета, Атлетик веригата също е много прилична. Няма от онези изявените "мъжкарчета", всички са отишли да тренират, а не да се свалят. Съблекалните са отделени, всеки си има шкафче с ключ, има малки сейфчета. Приятна и чиста обстановка - доволна съм. Ходила съм в този на Сливница и в този малко след зала Универсиада - сфетофара след районното, посока ЦСКА (Червено знаме басейна), на сфетофара в ляво под един нов блок, не съм сигурна как се казваше квартала май Слатина. Та този там е по-добър. Има солариум, парна баня, сауна и е по-голям като цяло.
« Отговор #9 -: Декември 06, 2011, 09:49:12 09:49 »
Мъже или жени няма никакво значение, ти отиваш на фитнес със цел да тренираш, ако такива трети лица те разсейват...НИКОГА няма да можеш да си направиш тренировката. Защото мога да те уверя че в женския фитнес ще те гледат повече и докато за мъжете независимо дали имаш супер фитнес тяло или просто обикновено тяло, те ще гледат и може би ще те харесат, жените гледат със злоба и преценят конкуренцията  ;D
Винаги е по-стимулиращо да ходиш във смесен, а не женски фитнес.
« Отговор #10 -: Януари 16, 2012, 05:51:14 17:51 »
Въпрос на вкус е  ;D ;D ;D ;D ;D ;D На мен лично не ми харесват еднополови зали .Нищо приятно няма в лошо проветрена зала пълна с потни пръчове.От друга страна пък зала само за жени бие малко на дискриминация .В смесените пък най много да се контузиш докато зяпаш.Имам подозрение че една красива жена със стегнати гръдни мускули и повдигнато на макс дупе ще начеше нарцисизма си по добре в зала с няколко зяпачи отколкото сред себеподобните си ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)