Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен desso

*
  • **
  • 15
    • Профил
Re: Турбина за предкамерен дизел
« Отговор #30 -: Октомври 19, 2017, 04:15:51 16:15 »
Фланците не пасват, ще ги премеря и ще кача скица. Мисля че ще може да се направи преходен фланец между колектора и турбото, предполагам че дебелина от 10мм на преходния фланец ще е достатъчна. Даунпайпа ще се преправи, както и студената част.
Геометрията на Гарет ГТ1749В от 1,9 ЖТД се управлява с вакуум.

Неактивен Toshko

*
  • 4158
    • Профил
« Отговор #31 -: Октомври 19, 2017, 04:37:45 16:37 »
Турбината, ти май си забравил тази тема:
http://penkiller.com/index.php/topic,1119.0.html

Самият ти си качил специалната схема за управление на VGT само с бууст.
Не съм пипнал инфото, което ти си качил, в скрития раздел местя само мои неща или ако автора е съгласен.
« Отговор #32 -: Октомври 19, 2017, 06:13:05 18:13 »
Само казвам че има такива гарети с буст клапан , промеливата ако се слага ще трябва да преправя . Да , тази тема съм я забравил . От 6 години не пипам нищо по бегачката и вече ми се отразява застоя  ;D

Неактивен Toshko

*
  • 4158
    • Профил
« Отговор #33 -: Октомври 20, 2017, 10:13:16 10:13 »
Искам да ти кажа че това е супер апокрифно знание и ти искам разрешение да преместя и твоите мнения в раздела за регистрирани.
И аз и ти не го знаехме и всеки си намери инфо след ровене.
Скоро пуснах едно търсене, няма коректна информация, още по-малко диагами, схеми и принцип на работа на VGT и VNT при присаждане на кола без управление.
Тука схемата е същата, четат и свалят без да се обаждат. Лийчъри най-нагли. Интернет се променя, свободната информация намалява. А ние искаме само да се регистрират и да ни помагат с мненията си.