Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 2944
    • Профил
bgaudiоclub.org - последен стадий на разложение
Заглавието се обяснява само...

Спомням си когато под тяхно ръководство похарчих 2.000 лева, накрая ме псуваха и ме изгониха.
Ангел Деспотов, който е основател и администратор там ме попита подигравателно какво искам, да ми ги съберат и да ми ги върнат ли... Благодаря за загрижеността Ангеле!

Когато престанах да им купувам боклуците и те престанаха да желаят да комуникират с мен.
Аудиомастер и Стоев се пазят като светини на форума и са оставени да се предлагат на всеки новодошъл и да пишат глупости във всяка тема. При това с противен тон.
Започнах да си купувам говорители от Америка и открито декларирах, че не вярвам нито в промазването на говорители, нито в уменията на гаражни самозванци.
На това място освен да станеш жертва на т.н. bullying друго няма какво да ти се случи!

Аудиото е за хора със солидна учебна и понятийна основа, логично мислене, знания и въображение. Хора с ниска култура няма как да го преподават дистанционно на начинаещи през Интернет форум! Друго освен да Ви ограбят, да Ви обидят и да Ви набутат няма как да Ви направят!

Ето тук някои любими откъси от въпросната тема:
Цитат
Благодаря все пак на колегите които помагат за дадени въпроси и трудности... Някои колеги тук в този форум си предлагат услугите срещу пари на лични съобщения с цел печалба, други колеги се присмиват на питанките ти и трудностите ти ... това е жалко колеги... Жалко е... Не бях питат и писал доста време в този форум.... и за пореден път аз бях нападнат и разочарован ... Благодаря на истинските хора и колеги в този форум които ми помогнаха...

и
Цитат
Ти пък, на лични...преди месец се завлекох в Техно Младост на околовръстното, да чуя ATC SCM7.
На излизане от "стайчето" си позволи да ме заговори лице, с предложение да преслушам тонколони в домът му и евентуално да закупя.
Някъде из Горубляне щял да ме закара с колата си, да ми презентира. Точно като курва как приканва за в бардак.
Да видим лицето има ли топки да се обозначи кое е, защото сподели, че драска и по форуми.

P.S.
Няма по-долен клас мишкар от аудио мишкарят. Аксиома.

Ето скрийншота от тези два шедьовъра:

Накрая любимата ми част, е как представител на ръководството на форума разяснява форумната политика:
Цитат
"предлагат услугите срещу пари на лични съобщения с цел печалба"

Има колеги, които са професионалисти и с това си изкарват хляба. Не е ненормално да рекламират дейността си пред евентуалния клиент. Примерно Иван Иванов от Иваново измерва говорители. Струва 10 лева. Правя си сметката и му изпращам или не говорителите за измерване.
Драгомир Драгомиров от Драгомирово ремонтира говорители за 30 лева. Ако имам нужда пращам говорителите за ремонт. Няма нищо лошо в това. Лошото ще е, ако ги няма Иван и Драгомир.

Принципа на свободната форумна взаимопомощ са му ебали майката! Например в Пенкилер, първо всичко е безплатно и второ, отказвам консултации на лични, които са по основната тематика на форума. Някой съвет, нещо уточняване, ОК. Темите обаче трябва да се развиват публично и открито! Лични съобщения от които страда съдържанието и следователно принципа на взаимопомощ са недопустими! какво остава за лични съобщения с търговска цел!

Истината, е че такава среда е убийствена и за самите професионалисти. Съвсем логично, е че професионалист, който не може да каже три думи на аматьор, толкова значи му е и знанието, аматьорско, щом го крие от аматьори! По-лошото, е че средата се разбива, хобито страда, няма популярност. Голям форум се ръководи с недопустими принципи и морал!

Минаха почти 10 години от началото на моите аудио мъки, последващото създаване на настоящият форум и първите двама души открито говорещи за безобразията в аудио средите в България! Тоест, вторият и третият правещи го... аз съм първи!  ;D

Ето тук в тази тема му написах няколко думи на човека: http://penkiller.com/index.php/topic,1716.0.html
« Последна редакция: Юни 09, 2017, 05:30:27 17:30 от Toshko »
Загина Павел Александров
http://penkiller.com/index.php/topic,1768.0.html
Бог да го прости!
Re: bgaudioclub.org - последен стадий на разложение
« Отговор #1 -: Юни 10, 2017, 01:49:07 01:49 »
В bgaudiоclub.org ако пуснеш тема за Exela... ще си благославен и носен на ръце...

Неактивен Toshko

*
  • 2944
    • Профил
Re: bgaudioclub.org - последен стадий на разложение
« Отговор #2 -: Юни 10, 2017, 10:54:24 22:54 »
По каква причина?
Знам, че раздела им за усилватели е по-развит, но не разбирам защо при положение, че нямат колони на които да слушат?!

За мен усилвателите са банална техника, която я има налична достатъчно добра.
Загина Павел Александров
http://penkiller.com/index.php/topic,1768.0.html
Бог да го прости!