Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 3403
    • Профил
Правителствата на 29 държави манипулират общественото мнение с ботове, тролове и фейк нюз в социалните мрежи и другаде:
http://nauka.offnews.bg/news/Tehnologii_7/Pravitelstvata-na-29-strani-manipulirat-grazhdanite-si-chrez-sotcialni_20414.html

Научил съм се да чета коментарите за да видя какво наистина мислят хората.
Например когато Цветанов "започна" да "разбира" от самолети и атакува президента Радев, коментарите на хората под публикациите бяха унищожителни! Това продължи три дни. След три дни се включиха болтовете и троловете и започна мръсна, агресивна и безочливо война с всеки, който смяташе, че президентът пилот има много повече право да се изказва за самолети отколкото председателят на ПП ГЕРБ, който освен всичко останало не е и пилот.
Стигна се до там, че някакви партийни функционери плюеха президента на страницата на пожарната във Фейсбук?!
Има много примери за фейк нюз и фейк коментари.
Например Шварценегер, който е републиканец изключително много ме разичарова.
Оказа се, че Арнолд Шварценегер е ренегат и конюнктурен съглашенец пудел на Хилари.
Взе да зяе срещу Тръмп, че искал да ни удави в киселинни дъждове и въглероден двуокис. Започна да бълва едни гротескни и несвързани послания. Тръмп още в кампанията и платформата си е обещал да изтегли САЩ от парижкото споразумение, просто защото САЩ поема задължението да плати 100 милиарда, които да се харчат непрозрачно за политики и приятели на демократите и същевременно се позволява на конкуренти на САЩ като Индия и Китай да продължат да цапат даже още повече. Съвсем логично да прекрати такова споразумение!
Защо Шварценегер ще ме лъже и ще обижда здравия разум?!
Сега Тръмп каза, че е за Екология и Климатология, но обосновано, разумно и прозрачно.
Както и да е!
Атаките втвърдиха поддръжниците на здравия разум навсякъде!
Изглежда светът успява да си избере президенти, които представляват интересите на народа и здравия разум.
Дано успеят да разбият статуквото и да се преборят с корумпираната политическа класа, която иска да ни държи в заблуда и да ни следи като в Биг Брадър!