Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 3457
    • Профил
Обзавеждане с шперплат и масив
« -: Септември 08, 2017, 10:56:53 10:56 »
Има едни във Фейсбук казват се "Dont DIY", работят много с дърво и шперплат.
Ама под снимките ги пишат едни... Spatial x vertical storefront, horizontal workflow = downtown office life или  (tradition + meaning) x (purpose + setting) = active border:
MUSEUM SHOP E01 - work in progress. Бла-бла та пляс. Българи и работят за българи.

Както и да е. Разгледайте снимките. Струва ми се, че цоклите и елементите над основните плоскости, които ползват са готови. В най-добрия случай им ги изработва производител на паркет на машината за лайсни.

Идеята е да си направим по една стена вкъщи по този начин. Фурнирован шперплат и между панелите кантове или винкели или цокли от масив. Ще стане същото. Аз искам да си направя някоя стена така и главен кандидат е една около стълбището като основен източник на неуютност. Втория кандидат е някъде в антрето.

Отделно, че съм се навил за такива секции от кутийки от шперплат и такива рафтове в килера.
Чудя се ако взема бук вместо бреза дали ще е много по-грозно.

Докато трае началната фаза на проекта, т.н. проучвателна фаза, разгледайте моето направи си сам домашно бюро в скандинавски стил от брезов шперплат: http://penkiller.com/index.php/topic,1459.0.html

Неактивен Toshko

*
  • 3457
    • Профил
Re: Обзавеждане с шперплат и масив
« Отговор #1 -: Септември 24, 2017, 12:56:57 00:56 »
Попаднах на изключително интересен магазин.
На витрината имаше странен велосипед за 900 лева на име Halfbike.
Доста трудно разгадах принципа му на работа. Всъщност разбрах само, че завива чрез накланяне, но не и как се въртят педалите.

След това забелязах, че рафтовете са от шперплат и че всички мебели са от шперплат.
Снимах и български сувенири от авиационен шперплат приличащи на u-gears.
Всъщност снимах равтовете и сглобките им.
След това забелязахме, че има тениски с оригинални шевици, купих си тениска.
Накрая купихме и сладко от рози и вафли.

Неактивен Toshko

*
  • 3457
    • Профил
Re: Обзавеждане с шперплат и масив
« Отговор #2 -: Септември 24, 2017, 09:43:30 21:43 »
Тениската с тракийски везани шевици и визитната картичка на магазин Gifted отблизо.
Има везани шевици и на двата ръкава и е доста удобна и приятна.
Шевиците са истински правени на машина. Производителя е български.
Аз съм 193/109, а размера е XL.
Ако сте научили за тях от тази страница Ви напомням, че този форум е любителски и не комерсиален и тази публикация се намира тук само защото тениската ми харесва и смятам, че ще Ви бъде полезно за знаете за нея. Затова, ако си купите или вече имате, регистрирайте се и покажете вашата. Има и дамски.