Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

^Del^

*
Кой ви е любимия отбор и състезател?
« -: Февруари 25, 2011, 12:34:29 00:34 »
Споделете кой ви е любимия отбор и кой любимия състезател от настоящите?
Аз съм фен на Рено като отбор,а любимия ми състезател в момента е Фернандо Алонсо ;D

Неактивен Toshko

*
  • 3395
    • Профил
Re:Кой ви е любимия отбор и състезател?
« Отговор #1 -: Февруари 25, 2011, 12:48:33 00:48 »
Аз съм фен на Михаел Шумахер.

Любим отбор май нямам, може би Лотус. Освен Лотус Ред Бул, Форс Индия и естествено Върджин.

Всъщност определено Върджин, цялото им име е Marussia Virgin Racing  :D :D :D
Маруся идва от руското участие...
Да не забравяме, че този кола е изцяло дигитално разработена! Без никакви тестове и без предишен опит във Формула-1!!! Имат две 14-ти места!!! Мисля, че нито веднъж не отпаднаха от състезание поради прекалено слаби времена. - Както знаем, до старта не се допускат коли дали времена с над 20% по-слаби от най-доброто! например ако спечелилия квалификацията е дал 1.20 минути, до старта няма да бъдат допуснати колите дали над 1.32 минути ако има такива! А с дигитално направена кола да успееш да се вредиш да стартираш не е малко!

Ето страницата на отбора:
http://www.formula1.com/teams_and_drivers/teams/191/

А Рено ги харесвам, защото караха с огромна емблема на Лада отстрани на колата  :D Дано е там и тази година!

А ето и всички отбори и пилоти, за тези, които се чудят на кого са фенове  :D
http://www.formula1.com/teams_and_drivers/
« Отговор #2 -: Февруари 25, 2011, 09:01:36 21:01 »
От настоящите - моят фаворит е също "пилето"  8)  ...но честно казано адски ненавиждах тоова момче - наистина!!! ...причината е простичка и много субективна, но за мен тойе един от най-великите и едновременно с това най-големият глупак защото се продаде за пари най-вече заради "гениалният" си мениджър... Пари - такива каквито така или иначе не може да похарчи, и както се оказа в крайна сметка - доста по-малко от това което можеше да има сега... той чисто и просто се отказа от поне още 3 (три) съвсем сигурни титли избирайки Ферари вместо така или иначе валидният му договор с Мерцедес (на чиято "школа" и помощ реално е продукт в настоящият момент)... но това си е минало и си е абсолютно за негова сметка - дано се е "вразумил" и не реши отново да гони "Михаля" възкресявайки (или създавайки) нещо ненужно (все пак вече не е в първа младост пък и както историята до момента показва - това което спечели с Ферари е далеч от това което можеше да има дори и само като признание) ...моето мнение е че вместо жива легенда (факт) можеше да стане "Жив Бог" - единтсвен и практически абсолютно несравним (не само недостижим) с който и да е... но пък това са само предположения лични :) ...и признавам пред себе си - твърде субективни.
Та "Микаел" отново ми е любимец предвид факта че кара с Правилният Афтомобил (от отборите - всеки носещ звезда на моторите си ми е симпатичен)
« Отговор #3 -: Май 03, 2011, 08:40:30 20:40 »
От сегашните пилоти никой не става. Халонсо имаше някакви данни, но вече май се изпариха. Вие викате за Шуми, защото го помните от добрите му години. Този път не успя да помогне много на развитието на отбора както направи в Бенетон и Ферари. Смятам, че заслужено медиите не му обръщат много внимание, защото в съвременния спорт на стари лаври не се седи :)
« Последна редакция: Май 03, 2011, 08:44:43 20:44 от alexch »
« Отговор #4 -: Декември 06, 2011, 10:00:19 10:00 »
Кими Райконен :D и МакЛарън Мерцедес, тази година обаче май ще сменяме отбора  ::)

Неактивен Jesus

*
  • *
  • 2
  • Первый после бога
    • Профил
« Отговор #5 -: Декември 06, 2011, 10:30:47 22:30 »
McLaren Mercedes още от както гледам Формула 1. Далечната 2004 година Кими Райконен в отбора :)))), а за пилоти Люйс Хамилтън има талант момчето!