Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте, казвам се Стелиян Петков. Интерсувам се от от българските говорители произведени в Благоевград. Смятам да закупя такива за изграждане на тонколони и забелязах, че тук има информация за тях.
Здравейте, казвам се Валентин Василев от град Сливен. Бих искал да си направя ОТ със вкн 12211 и да събера повече информация за тези говорители. От завода в Благоевград ми казаха че ги пускат е производство в края на април.

Поздрави

Неактивен Toshko

*
  • 4280
    • Профил
Добре дошъл и добра новина носиш. Интересно с какви шасита и какви трептилки ще бъдат.
Ще направим ревю на новата серия.

Вече си прочел че за да влизаш в разделите за регистрирани трябва да натрупаш скромните 15 мнения.
При над 90 раздела на различна тематика вярвам, че ще намериш интересни теми по които да пишеш.

Приятно прекарване във форума!
Здравейте приятели!
Аз съм Иван Колев от София, роден съм 1989г.  Занимавам се с вътрешен и международен транспорт на товари, както и с подпомагане на българо-полския бизнес.
Имам страст към автомобилите, предпочитам по-старите такива, горд собственик и реставратор съм на Chrysler Voyager 2.5crd, 2002г. , Opel Omega B 3.2 v6, 2001г и Opel Omega 2.0i, 1995г. ... та към към днешна дата ще се радвам да обсъждам тук с вас всичко свързано с автомобилите, техните ремонти, освежаване, поддръжка, експлоатация, добавяне на екстри и други.

Поздрави!
Здравейте, казвам се Стилиян от София.
По образование съм машинен инженер,
но като студент съм слушал лекции на
доц. Славчо Маляков, вечна му памет!
От малък се увличам за майсторя сам,
бил съм авио, авто и ракетомоделист.
Най-голямата ми страст са аудио- и авто-
тунинга.
Ще се радвам да прочета чуждите и да
споделя моите проекти.
Здравейте, казвам се Стилиян от София.
По образование съм машинен инженер,
но като студент съм слушал лекции на
доц. Славчо Маляков, вечна му памет!
От малък се увличам да майсторя сам,
бил съм авио, авто и ракетомоделист с
постижения на национално ниво.
Най-голямата ми страст са аудио- и авто-
тунинга.
Ще се радвам да прочета чуждите и да
споделя моите проекти.
Привет на всички! Казвам се Ивайло на 41г. От Русе съм, и по професия съм мебелист. От известно време ми се е загнездила идеята да си ,, скова''  чифт ОТ. До сега съм слушал музика все на разни купешки пластмасови уредби, и вече ми се ще нещо по-добро от това.Въпросът е постижимо ли е със скромен бюджет и значително желание за експерименти да се доближа до
hi-fi. С интерес ще следя темите в този форум.
Хубава вечер на всички!

Неактивен Toshko

*
  • 4280
    • Профил
Напълно постижимо стига да започнеш с реално осведомяване и проектиране, а не с догми и фиксирани компоненти, които са несъвместими с останалите изисквания.

Добре дошъл!

Неактивен miro

*
  • **
  • 50
    • Профил
Здравейте,

Казвам се Мирослав, от гр. Троян съм, живея в София, роден 1982г. По образование съм Електро инженер. От около 12 години работя в IT сферата. Свободното си време, когато се намира :), прекарвам в ровене по колите (Audi A4 B6, АVF и Toyota Land Cruiser 100, 1HD-FTE), или четене на нови за мен неща, свързани с тяхната поддръжка :)

Надявам се и аз да бъда полезен, така както са статиите, които има в този форум.

Поздрави,
Мирослав

Неактивен Toshko

*
  • 4280
    • Профил
Добре дошъл!
Ето как се влиза в скритите менюта на тойотата: https://forum.ih8mud.com/threads/reset-maint-light-nav-override-hidden-diagnostic-menu-door-lock-option.255630/

Същевременно съм ги засичал в много неверни неща и неточности.

Достъп до разделите за регистрирани ще имаш след като напишеш 15 мнения.
Здравейте,

Казвам се Красимир, на 29г. и по професия съм строителен инженер. От малък имам интерес към автомобилите и по-специално към тези произведени преди 1990г. и със задно предаване.

Поздрави!

Неактивен Toshko

*
  • 4280
    • Профил
Здравей и добре дошъл!

Имаме текуща дискусия за издържливост и качество стари срещу нови коли.

Ти обаче си се изразил правилно, че са ти интересни.
На някои даже им харесват и са им приятни като на мен.
ЗДРАСТИ,ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ!