Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: >>Представяне на нови потребители<< ПИШЕТЕ ПЪРВО ТУК >>
« Отговор #61 -: Ноември 16, 2018, 09:30:59 09:30 »
здравеѝ проекта ще е на БМВ вмоимента сам зад граница като се прибера ще копувам двигател които искам да турбинирам
« Отговор #62 -: Ноември 26, 2018, 08:53:57 08:53 »
Здравейте ! Казвам се Синан Ибрям, на 21 години от град Варна. Студент съм 3ти курс в ТУ-Варна, със специалност транспортна техника и технологии. Преди това съм изучавал микропроцесорна техника в Механотехникума в Бургас. Работя като стажант в компания за проектиране и прозиводство на кораби. Голямата ми страст са автомобилите! Във форума съм, за да науча всичко за тях. Няма значение дали става въпрос за силов тунинг, реставрация, аудио проекти и каквото се сетите, интересувам се от всичко. Фен съм на турбодизеловите автомобили. В момента работя по-първия си проект, след като дълго време нямах средства и време за това. Колата е масово познатата Ауди А3 1.9тди 8л, най-простото тди с роторна помпа. В завършен вид колата ще има по-малко от всичко, защото както обичам да чета теория,така и обичам да се уча и развивам във всяка една сфера, свързана с автомобилите. И тъй, като няма как да работя или стажувам в сервиз работя на проба-грешка по моя автомобил. Малко се отплеснах, да обясня за проекта- стрийт кола с около 200 конски сили, промяна по интериор и екстериор (значителни!), окачване, музика( заводските говорители ще се сменят, ще добавя и нискочестотен говорител в багажника, а в момента се занимавам с шумоизолацията в купето). Това е за мен, надявам се да науча много нови неща тук и лятото да ви покажа, дай боже, ЗАВЪРШЕН проект ! Поздрави ! :)

Неактивен Toshko

*
  • 4318
    • Профил
« Отговор #63 -: Ноември 26, 2018, 11:46:46 11:46 »
Здравей и добре дошъл!
Радвам се, че имаме нови толкова ентусиазирани потребители!
Имам няколко проекта за радиаторна решетка и странични ножове и обтекатели, които не съм показал, а са много прости за изработка и същевременно ефектни.
Пускай теми, ще отговаряме!
« Отговор #64 -: Ноември 26, 2018, 12:41:38 12:41 »
Скоро ще пусна една, за целия проект, ще бъда благодарен за всякакви критики, също така ще ми трябват мнения от тенекиджии,бояджии, аудио маняци и монтьори. Надявам се да се заформи интересна тема. :)

Неактивен Toshko

*
  • 4318
    • Профил
« Отговор #65 -: Ноември 26, 2018, 01:35:01 13:35 »
Мен можеш да ме разглеждаш като тенекеджия аудио маниак :-))) специално за аудиото ще ти спестя много пари, направил съм няколко системи, даже в килера имам цялата серия на Пионер TS-A 12-суб и 10-задни трилентови от близкото минало, ползвал съм и няколко серии за във врати на Пионер и Херц, имам и усилватели.
« Отговор #66 -: Ноември 26, 2018, 02:05:39 14:05 »
Ще се постарая довечера или най късно утре вечер да оформя една хубава тема, в която да се напише по малко за всичко. :)