Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 4566
    • Профил
Re: >>Представяне на нови потребители<< ПИШЕТЕ ПЪРВО ТУК >>
« Отговор #90 -: Февруари 10, 2019, 09:34:15 09:34 »
Здравей, добре дошъл!

За да съществуват тези полезни платформи форумите някой все пак трябва и да пише в тях.

Не е нужно всеки да е изобретател или форумен гуру. Натрупването на информация и стимули помага на всички. А и четенето без писане постепенно унищожава форумите. Другите форуми може и да са заслужили да не пишат в тях, но нашия е гарантирано без търговци и измекяри.
Можеш да започнеш с една тема за Е-30-ката.
« Отговор #91 -: Февруари 10, 2019, 04:28:09 16:28 »
Здравеите.Казвам се Иван родом от Варна. На 44г. по настоящем работя ВиК,но хоби ми са автомобилите.
« Отговор #92 -: Февруари 10, 2019, 09:33:32 21:33 »
Може в близко бъдеще да развием една тема за компресорно Е30 :D

Неактивен Toshko

*
  • 4566
    • Профил
« Отговор #93 -: Февруари 11, 2019, 10:00:27 10:00 »
Здравеите.Казвам се Иван родом от Варна. На 44г. по настоящем работя ВиК,но хоби ми са автомобилите.

Добре дошъл!
Тук май на всички хоби са ни и автомобилите  :)

* * *

Пускайте теми и отговаряйте спокойно. Не трием теми и не обявяваме мнения, които не ни харесват или не са ни изгодни за офтопик. Всъщност, офтопика е нещо много трудно постижимо, а липсата на комерсиални интереси означава, че няма мнения, които не ни "харесват".

Ето пример как ме цензурираха съвсем скоро във форума на Субару: http://penkiller.com/index.php/topic,2303.0.html
Просто защото влязох да ги поздравя и да им кажа при това без линк, че тук имаме аналогична тема с аналогични изводи...

Такова нещо в Пенкилер не може да се случи.
« Отговор #94 -: Февруари 11, 2019, 11:46:05 11:46 »
Привет!
Казвам се Николай от Велико Търново и се опитвам да прохождам в аудио техниката. Надушвам че тук има доста интересна информация която ще ми помогне.
Поздрави! :)

Неактивен Toshko

*
  • 4566
    • Профил
« Отговор #95 -: Февруари 11, 2019, 12:48:39 12:48 »
Правилно надушваш. Добре дошъл!  :)
Надявам се да не си само Лийчър и да отговаряш по темите, може и да питаш. Също и да споделяш опит и мнения. И да пускаш теми разбира се!
« Отговор #96 -: Февруари 21, 2019, 09:18:01 21:18 »
Казвам се Милко Шейтанов. На 59 години съм и се интересувам от говорители и тонколони. Понеже съм изработил преди много години един чифт с български говорители мисля да изработя още един чифт пак с български говорители.

Неактивен Toshko

*
  • 4566
    • Профил
« Отговор #97 -: Февруари 21, 2019, 09:54:09 21:54 »
Здравей Милко, добре дошъл. Посочвам, че не използвам учтива форма въпреки разликата във възрастта, защото Интернет форума или социалните мрежи ползват приятелската форма на ти като между членове на информационното общество.

Ако ще правиш нещо с наши говорители трябва да побързаш, защото интересните и хубави модели са спряни вече от година-две и има където каквото е останало.
Може да ползваш старите обаче.