Здравей Гост

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Здравейте,

казвам се Кирил. Да си призная, регистриран съм доста отдавна в този форум, но едва сега пиша...
Тук ме доведе главно интереса и страстта ми към аудиото и акустиката.
Макар да не съм никак безразличен към високопроходими автомобили и бензинови двигатели, най-вече американската школа! :-)
През годините намерих много смисъл в това, да можеш да продължиш от там, от където за другите пътя свършва!

А за Музиката... Тя е Главното за мен, не самите компоненти, тонколони, носители....
Въпреки че често ми се налага да полагам усилия, това да остане именно така!

Радвам се да открия една почти "бутикова" общност с компетентни, интересни и добронамерени мнения!
Здравейте и от мен, няма как, явно ще се представям!
Красимир Тодоров съм от Варна, с основно хоби RC моделизъм. Пълзящи, летящи, плаващи и всякакви други RC извращения. Влече ме всичко работещо с много батерии.
Друга радост, естествено са ми автомобилите. Имам едно гаражно злато на което робувам доста за да го поддържам в адекватно състояние.
И не на последно място е аудиото, в къщи, в колата, в гаража - всичко свири доста сносно.
Много Ви е хубав форума, точно една тема за аудио ме доведе в него и намерих отговор на въпраси си.

Поздрави!

Неактивен Toshko

*
  • 4725
    • Профил
Добре дошъл! Коя е темата?

За моделите, аз отново се интересувам, работиш ли вече с роботи? Гледам непрекъснато разни моделчета с прости сензори и възможност за програмиране за между 25 и 100$ и си мисля с какво ще забавлявам бебето като порасне. Не ми се иска да е лего, смартфони и други залъгалки, а нещо по-познавателно и полезно.

Пусни една тема и за колата ако е удобно.

Поздрави!
Здравейте.Казвам се Васил Йорданов роден 1990г. От Варна.Имам автосервиз,хобито ми се превърна в професия,до сега не ми е дотегнало все още,дотяга ми само от отвратителни клиенти но това вече го контролирам :) .Харесва ми теорията на техниката ,не само практиката,за това се регистрирах тук,видях няколко интересни теми.На мнение съм,че понякога теорията и реалността се разминават и че трябва да може да се отсява най-адекватното от двете.

Неактивен Toshko

*
  • 4725
    • Профил
Добре дошъл!
Напомням, че ние не сме благотворителна организация захранваща със свежа и оригинална информация нуждаещите се. Не сме дори медия, която създава съдържание за да продава реклами.
Ние сме общност за взаимопомощ, която работи, като ползващите сами допринасят с още съдържание и отзиви.
Тоест, потребители от типа: "Здрасти, много готино инфо, регистрирах се да Ви го чета или да мога да си искам още." не ни трябват.

Хубаво е темите в представянето да бъдат и теми по които имате и желаете да споделяте нови неща.

Неактивен Бай Кольо

*
  • *
  • 4
  • Форсирай Свободно!
    • Профил
Здравейте,
казвам се Никола и по образование съм електротехник. От дете се занимавам с всякаква техника. Имам няколко реставрирани мотоциклета, както и два автомобила. В момента съм студент /прекъснал/ В УХТ Пловдив, Специалност АИУТ. До скоро имах гараж, в който ми беше лабораторията, но в момента съм бездомен от тази гледна точка. Работя като техник на професионални кафе машини от близо 6 години. Оторизиран сервиз съм на Нестле България в областа на кафето. (Обичам да разбърквам кафето сутрин, с гаечен ключ 7  :D)