Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 5540
    • Профил
Re: >>Представяне на нови потребители<< ПИШЕТЕ ПЪРВО ТУК >>
« Отговор #165 -: Август 24, 2020, 10:43:37 10:43 »
Добре дошъл! След като се представи може да ти е по-лесно.
Абе знаеш ли, че и аз не я намирам, а не помня да съм я трил.
По-скоро потребителите тук имат прекалено много права, може сам да си я е изтрил и да не съм разбрал.

Пусни си тема, помня всичко.

И много се надявам да не повтаряш хаоса от желания, мераци и недоизпипани и недообмислени работи.
Там беше чудо. Казваш му как се прави точно, какви са стъпките примерно за разстъргване, хонинговане и финиширане до точен размер, бам, отиде при някакви говеда, осерат го. И така на всяка крачка. Ще слагам това, ще слагам онова, накрая нищо. В смисъл мечтае за Формула 1 кара почти сток, ама стърган и сгрешен отвсекъде. Разгубили му болтовете и крепежите. Накрая майстора ми му го събра, монтира в колата, оправи му инсталацията и му го запали. Взел му 700 лева, оня недоволен, че му текло вода на 20 метра от сервиза... А не ходи да се разправя със шлайфистите дето му насрали цял блок.

Та, пускай тема, тука 4-5 човека я научихме наизуст. Какъв е смисъла е друг въпрос.
« Отговор #166 -: Август 30, 2020, 11:04:35 11:04 »
Здравейте казвам се Райчо от София съм на 49 г.Харесвам качествената музика . За жалост  се слуша музика от телефони или колони който даже дразнят и напрягат .

Неактивен Toshko

*
  • 5540
    • Профил
« Отговор #167 -: Август 30, 2020, 11:19:30 11:19 »
Добре дошъл!
За щастие пък се слуша музика.
От класическата не се губи много през телефон. Така открих белгийската филхармония и прекрасната им диригентка. А също и датската.
« Отговор #168 -: Октомври 17, 2020, 01:47:41 13:47 »
Здравейте, казвам се Владимир, роден 1982г. от София ,( 3-то поколение), завършил съм фотография, даже съм и работил във вестник, след това висше- инженер, по стечение на обстоятелствата от ученик (11клас) продавах застраховки, направих кариера в застрахователна компания, а сега работя в банка...
Целта да се регистрирам и представя тук е случайно попаднала ми тема за ОТ и интерсния коментар за това как и за колко пари и с какви говорители слушаш качествна музика. Такова нещо не бях срещал и ми стана интересно. Може би това ще е за друга тема, но в 10клас повлиян от по-голям приятел си напрвих първите 2 колони и още си ги слушам след повече от 20 години. Исками се да получа обективно мнениие и съвет какво може да се подобри или купи ново и да си заслужава, но това отново е за друга тема.
Аз съм човек който може да помогне, ако разбирам от нещо, но без да търся някакво полза за това, надявам се и тук да е така.

Неактивен Toshko

*
  • 5540
    • Профил
« Отговор #169 -: Октомври 17, 2020, 03:36:05 15:36 »
Добре дошъл, пускай теми!
Сложи и линкове към темите, които си чел.

Разгледай автомобилните раздели, имаме много интересни теми по банални въпроси,които не са чак толкова банални всъщност.
« Отговор #170 -: Октомври 29, 2020, 11:41:03 11:41 »
Здравейте!
Казвам се Антон.
Роден съм в Асеновград през 1970г.
Като малък също съм посещавал кръжоци.
Имам радиотехнически клас C.
Посещавал съм кино-кръжок и по фотография.
Прекъснал студент ВМЕИ 2 курс.
В момента работя като техник във фирма за електроника.
Известно време бях видео-оператор в София.
Интересен ми е форума щом се дискутира за автомобили и аудио-техника.
Имам регистрация и в аудио-клуб България.
Успех.
« Отговор #172 -: Октомври 29, 2020, 07:16:16 19:16 »
Повече ме интересува аудиото.