Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 4158
    • Профил
Re: Как се прави турбо конверсия
« -: Септември 18, 2017, 02:45:37 14:45 »
Наистина ли имаме 95 сваляния на Корки Бел и нито един отговор? Прекалявате!

Ъпдейта, който си заслужава да се направи е, че пиги-бек електроника с допълнителни инжектори е много по-добър избор от стендалоун, дори Мегаскуирт. Колака ще продължи да пали и да работи във всички режими нормално.
Единствената по-голяма особеност, е че трябва да обърнете специално внимание на симулирането на мап/дебитомер за да не се стигне до над 85% режим на основните инжектори и съответно объркване на пиги бека. Тоест трябва да намерите режима с 85% дюти на инжекторите и от там нагоре да лъжете ЕКУ-то, че режима не се променя, а контрол върху запалването и горивото да поема изцяло допълнителната електроника.
Всичко останало е елементарно.
Re: Re: Как се прави турбо конверсия
« Отговор #1 -: Октомври 01, 2017, 11:50:53 11:50 »
Имам и другата книга на Корки - за компресорите но е 200мб pdf  и не знам може ли да се качи тука и как .

Неактивен Toshko

*
  • 4158
    • Профил
Re: Re: Как се прави турбо конверсия
« Отговор #2 -: Октомври 01, 2017, 01:18:25 13:18 »
Може като временно разреша големите файлове и после върна сегашните ограничения. Файла си остава.
Обаче ще я качим в раздел видим само за регистрирани, тук ще сложим превю и линк към раздела.
Същото ще направя и с тази книга и с проектите за озвучителни тела, които съм сеннаканил да качвам. Защото имам чувството, че при сегашната система подпомагам и обогатявам отново професионалистите с които се боря.
Не виждам някой даде е засилил да прави направи си сам. Същевременно има критично неграмотни правячи, които и три смислени реда да прочетат пак им е повече от нищо.

Неактивен Toshko

*
  • 4158
    • Профил
Re: Как се прави турбо конверсия
« Отговор #3 -: Октомври 09, 2017, 12:56:28 00:56 »
Преместих я. А междувременно имахме още 4 сваляния. Скандално.

Тази тема е преместена в Автомобилизъм само за регистрирани.

http://penkiller.com/index.php?topic=880.0

Темата с видеото и книгата на Корки Бел отиват в раздела за регистрирани потребители. 99 сваляния и нито един отзив. Страхотно.

На никого не отказвам да му кажа как се прави турбо конверсия на атмосферен двигател и да споделя материали по темата. Който иска да се регистрира и да заповяда.