Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 5186
    • Профил
Re: Astra z20let проект
« Отговор #495 -: Октомври 20, 2019, 06:01:05 18:01 »
Ето нещо от Стивън Пападакис:
https://www.instagram.com/p/B3zsinYFQbM/?igshid=1di71meb3mfjm

Stephen Papadakis!
Една маса му е потрошила сумати мотори и той се е светнал едва месеци по-късно при положение че той ги прави И той ги експлоатира а не са на клиенти!

Сега колко порядъка по-надолу и настрани е качване на мотор за 1000 лв?! За мен е несъпоставимо!

Мисля че достатъчно изяснихме нещата 1000 лв в крайна сметка са 10 часа висококвалифициран труд по ниски тарифи са 20, качване на мотор с разгубени чарколяци в напълно неизвестен автомобил с някаква периферия не е 20 часа, а сигурно е и над 200. Ако тая история не приключи с усмивка говори за характеропатия на участниците.
Смисъл ако майстора яде по една хубава кифла на час накрая ще е на загуба и ще си е плащал сам да ти прави колата. Не виждам какви претенции можеш да имаш при положение че това което казвам изобщо не е хипербола!

Неактивен ivan93

*
  • 322
    • Профил
Re: Astra z20let проект
« Отговор #496 -: Октомври 20, 2019, 07:46:17 19:46 »
Аз не съм се карал с него, нито съм се пазарил.
Каза 500, накрая му платих 750.
Уж помеднените шпилки и гайки били 200лв.(в англия са 25 паунда).
Днес видях че помеднени шпилки няма, а са само гайките.Уж заради тях се забавихме, щото ги чакахме 2 седмици.
Изпускателната ми система не е къстъм.Оригинален колектор с турбина е и отрязан катализатор и на негово място резонанс.Моля поне за това не преувеличавай.
По мотора не е имало хлабави болтове, единия на термостата на маслената помпа искаше нова дифтунга и го предупредих, че нарочно не съм го стягал.