Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Резили в сервиза :)
« -: Ноември 06, 2019, 08:37:14 20:37 »
Често ми се случват доста странни неща в сервиза, понякога се сещам да снимам и мисля че мога да направя тема и да споделяме подобни снимки :)
Това е захар,колата е А3 1.6.Някой мисли лошо на тези хора.
Колата е била в други сервизи постоянни проблеми с работа на бензин и трудно палене сутрин.
Даже в отчаянието си някой колега е сложил невъзвратен клапан на входящия бензин, като на дизел,което е доста отчаяно и глупаво :)
Re: Резили в сервиза :)
« Отговор #1 -: Ноември 13, 2019, 08:58:56 20:58 »
Хубаво, че си се сетил да погледнеш в резервоара. :)

Иначе кой знае докъде щяха да я докарат.
« Отговор #2 -: Декември 15, 2019, 11:18:36 23:18 »
Афтърмаркет катализатор за Волво В70 2.4
Човека като истински европеец искаше да си сложи нов катализатор.......освен това много други неща не пасваха,иначе на пръв поглед освен че ще си скопи колата изглеждаше че ше пасне.
« Отговор #4 -: Декември 16, 2019, 12:46:32 12:46 »
Продава се в голяма верига за авточасти,мисля че Аутокели или Интеркарс.В случая магазина с който работя ми го дръпна от друг склад.
Звъннах дадох си рамата и по спомен ми казаха че е нещо с оригинално качество.Това беше преди около година.
« Отговор #6 -: Декември 16, 2019, 07:59:43 19:59 »
Абе какъв материал,ако хвана едно CO както не мога да заварям по-качествен катализатор ще изработя.Върнахме го в магазина.
« Отговор #7 -: Декември 28, 2019, 03:10:05 15:10 »
Нямам парно,колата прегря ......
« Отговор #9 -: Декември 28, 2019, 05:17:03 17:17 »
Hepu 16та година,според собственика е на около 30000км..
Аз съм мн доволен от Хепу но тук може би е пренатегнат ангренажа, защото обтяжната ролка няма индикатор за стегнатост и се опъва с тенсиомер или на усет,както всеки го прави.Но някой хора когато се чувстват неуверени пренатягат ремъка, а то е по-опасно пренатегнат ремък отколкото хлабав.
Тук може би е пренатегнат ремъка защото виждам как всички болтове за омазани с осигурител за резби и е стягано хамалската,коетоо е характерно за неуверен човек.

Неактивен Toshko

*
  • 5364
    • Профил
« Отговор #10 -: Декември 28, 2019, 10:16:00 22:16 »
А каква е колата?
Аз също съм доволен от Хепу. Поне когато сменях водни помпи, откакто карам Лексус, Тойота и Форд не ми се е налагало - поне 15 години... и сумарно към половин милион километра...

От натягане да е отишъл лагера и да е задрала в корпуса ли?

А къде са лопатките?

Аз си признавам, че съм късал болтове точно от неувереност. Може би по същата причина не бях завил като хората една свещ на мустанга.
« Отговор #11 -: Декември 29, 2019, 10:48:53 10:48 »
Колата е Пежо 307 2.0хди. Лопатките извадих колкото мога,ама може да има някъде по системата още,няма как да се извадят.
Преди 7-8 години едно ауди си беше стопило пластмасовата перка на водната помпа и през месец свалях глава да откъртвам стопена пластмаса която запушва отвори в блока и главата.Накрая на собственика му писна и сменихме мотор и радиатори.
За теб е нормално да си неуверен,не си плащаш сметките с ремонт на автомобили.
« Отговор #12 -: Януари 24, 2020, 07:59:13 19:59 »
Това не е от сервиза но е обява от БМВ групите във фейсбук за автомобили и авточасти.
И се чудя как са стигнали до това решение...
« Отговор #14 -: Февруари 11, 2020, 07:37:01 19:37 »
Доста странна автомонтьорска услуга извършвах днес.За целия ми стаж това е втори път,този беше по-лек случай от предния.

П.с. не спинка,умряло е  ;)