Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 3229
    • Профил
ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ: Новите Регистрации ще се Активират от Администратор!

Поради големия наплив от спам ботове, новите регистрации ще бъдат активирани от администратор.

Това ще става при първа възможност без да се прилага критерий. Всички, които не са спом ботове ще бъдат одобравяни.

Поздрави!

Неактивен Toshko

*
  • 3229
    • Профил
Въведохме нова система против ботове reCAPTCHA и еби му майката! Хора не могат да прескочат, ботове прескачат! Даже прескачат и изискването паролата да е със 8 символа съставена от букви и цифри?!?  :o

В момента новите регистрации не се одобряват от администратор и регистрацията е свободна.

Въпреки това се извиняваме ако по грешка изтрием някой реален потребител! Ако това се случи, моля регистрирайте се отново!

Най-сигурно е да ми пишете веднага след като се регистрирате и активирате регистрацията си, така ще знаем, че сте реален потребител.
Може също да пуснете и поне едно мнение. Ако не ви идва вдъхновение, го направете тук в общия раздел, като кажете здрасти на форума.

Поздрави!

Неактивен Toshko

*
  • 3229
    • Профил
Забранихме напълно регистрациите на потребители с електронни пощи в gmail.com и yahoo.co.uk!
Това реши на 100% проблема със спам ботовете.

16 потребителя на Пенкилер получиха служебно 1-ца в домейна на е-мейл адреса си, като по този начин той стана от *@gmail.com на *@1gmail.com , потребители с поща в yahoo.co.uk нямаше.
Молим потребителите с поща в gmail да променят е-мейл адреса си от профилите на нещо различно от двата забранени мейл сървъра, като внимават да не въведат отново gmail, защото така автоматично сами ще си поставят БАН.
Ако сте забравили паролата си, няма да можете да изискате форума автоматично да ви прати нова, защото в момента сте с фиктивен мейл адрес в профила. За справяне с такъв проблем ще трябва да се регистрирате с нов профил и да ми пишете.

Извиняваме се за неудобството!

Неактивен Toshko

*
  • 3229
    • Профил
МНОГО ВАЖНО СЪОБЩЕНИЕ

БЕЗ ДА ИСКАМ ДОКАТО БАНВАХ ОНАЯ ГНИДА MORO БЯХ ПОСТАВИЛ ВСИЧКИ ЧЛЕНОВЕ ПОД ПЪЛНО ЗАПРЕЩЕНИЕ. ХАХАХАХХ
Извинявам се за неприятните емоции, ако е имало такива!
Оказа се че това може да стане с избиране на една чавчица в едно квадратче!?!
Аз самият имам много богат опит с изгонването и тормозенето във форуми, вярно че след първите пет пъти претръпваш, ама на някои от вас може да им е било сефте!  :D

Поздрави!