Здравей Гост

Анкета

Корса-А или Кадет-Д

Кадет-Д
Корса-А

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ^Del^

*
  • 204
    • Профил
Корса А или Кадет Д?
« -: Юни 12, 2011, 03:01:04 15:01 »
Тъй като не искам , стария двигател на Вектрата в който съм вложил много "любов" хаха, да отиде на вятъра, реших да го присадя в някое старо Опелче от близкото минало. Единствените 2 изисквания са да е модел преди 90-та и задължително да е малко!
Като се водех от тези две характеристики, стигнах до Корса А и Кадет Д. Като по принцип клоня повече към Корса А (по-лека е най-малкото хаха) , но пък Кадет се вижда по-рядко по улиците и е по-маняшки 8)

Кой какво би избрал и защо?

Не видях откъде се прави анкета ;)
Your ass must get jealous of all the shit that comes out of your mouth!

Неактивен Toshko

*
  • 5048
    • Профил
Re:Корса А или Кадет Д?
« Отговор #1 -: Юни 12, 2011, 06:47:11 18:47 »
Гласувах за корсата, въпреки че като те знам какъв си "дребен" не знам... ама разликата между двете купета не е кой знае каква, даже някой път по-малката кола предлага повече място за шофьора.

Ако искаш да ти преместя темата в направи си сам авто раздела или те кефи да е в общия?  :D

Неактивен ^Del^

*
  • 204
    • Профил
« Отговор #2 -: Юни 12, 2011, 07:29:10 19:29 »
Мести я :) Аз защото като общ въпрос я почвам темата, но тъй или иначе, тази седмица,ще стане реалност ::)

Намислил съм доста интересни нещица и за нея ::)

Moro

*
« Отговор #3 -: Юни 17, 2011, 02:08:54 02:08 »
Не си написал за какво ще се ползва колата.Ако искаш респонс корсата.Но специално от корса а едва ли има по ръждясващ опел (лично мнение) така,че купе по което да не хвърлиш куп пара за изкърпване си е истионска находка.Кадет Д вече клони към антиките,но ще е най-манияжки.Най-малко работа ще имаш по кадет Е хечбек двувратка - почти динамиката на корсата но все пак няма да е кашон,а поне ...леген.И без особен зор можеш да сложиш ц20не-то направо в него ако искаш да правиш бегачка.Всъщност опира до това какво купе ще намериш в добро състояние освен ако нямаш телоподаващо и съответно да си го правиш сам.В тоя случай аз бих избрал кадет Д.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 02:11:32 02:11 от Moro »

Неактивен ^Del^

*
  • 204
    • Профил
« Отговор #4 -: Юни 19, 2011, 09:09:59 21:09 »
НЕ-то е за Вектрата, НЗ-а искам да ходи в Корсата. Ще се ползва за каране докато се счупи.... така,че не съм претенциозен 8)
« Отговор #5 -: Септември 14, 2011, 05:55:58 17:55 »
Много корси стаха бе, стига толко!Аз съм за кадетт Д...Вземи покажи малко на какво са способни тея рядко използвани купета за тунинг в бг.