Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 5364
    • Профил
Какви са Вашите Хобита
« -: Април 11, 2010, 02:19:00 02:19 »
Нека в тази тема всеки да сподели с какво обича да се занимава в свободното си време. За не изкушените от отвертките, поялниците и гаечните ключове ще поясня, че и спорта е хоби  ;D

Аз се интересувам от автомобили и си човъркам това-онова, като мога да кажа, че в това отношение може би автомобилите са хобито в което съм най-напреднал.
Карам ски през зимата при всеки удобен случай.
От около година се опитвам да изкопча някаква информация от българските аудио форуми, като тази дейност е съпроводена и със значителни разходи за разни техники и апаратури, част от които сглобявам или направо създавам сам тоест може да се каже че съм нещо като пара-аудиофил (на понятието аудиофил ще отделя отделна тема в съответния раздел)
Слушам музика и се опитвам да си увелича музикалната култура  :D
Ходя на стрелба и плувам през лятото.

Ако ходенето по кръчми ми го зачитате за хоби - и това...  ;D

Неактивен zoro

*
  • *
  • 11
    • Профил
Re:Какви са Вашите Хобита
« Отговор #1 -: Април 12, 2010, 01:01:30 01:01 »
Аз сглобявам самолетчета, корабчета и т.н Вече има супер много моделчета, които могат да се купят и е ЯКО!!!!

Неактивен Vankoto

*
  • **
  • 32
  • Maaaan, I'm HOT
    • Профил
« Отговор #2 -: Април 30, 2010, 05:25:50 17:25 »
Моето най-обсебващо хоби е моя автомобил... Постоянно му човъркам по нещо, постоянно прибавям по някоя нова екстра, която иначе липсва в оригиналния модел( или в модификацията)

Другото ми ходи е адреналинът. Обичам да си го вдигам от време на време (не съм скачал с бънджи още  :-\ )

Вицовете и готините лафове са ми друго интересно хоби, както и разказването им...Всичките ми приятели ми викат "Енциклопедия за вицове"

Друго за момента не мога да се сетя

Неактивен Toshko

*
  • 5364
    • Профил
« Отговор #3 -: Април 30, 2010, 06:57:07 18:57 »
Моето най-обсебващо хоби е моя автомобил... Постоянно му човъркам по нещо, постоянно прибавям по някоя нова екстра, която иначе липсва в оригиналния модел( или в модификацията)

Другото ми ходи е адреналинът. Обичам да си го вдигам от време на време (не съм скачал с бънджи още  :-\ )

Вицовете и готините лафове са ми друго интересно хоби, както и разказването им...Всичките ми приятели ми викат "Енциклопедия за вицове"

Друго за момента не мога да се сетя

Щом ти е хоби и понеже сме обещали да задоволяваме желанията на потребителите, заповядай:
http://penkiller.com/index.php/board,40.0.html - раздел за вицове, шеги и закачки  ;D

Неактивен bdd

*
  • 525
    • Профил
« Отговор #4 -: Февруари 17, 2011, 09:13:34 21:13 »
Автомобили и аналогова електроника.В нито едно от двете не съм тънък специалист,но ми действат като душевен аналгин когато се занимавам с тях.Все пак за това е хобито - да се занимаваш с нещо,което те влече и разтоварва."И никой не може да ме спре да се чувствам добре......."  ;D :D  Имаше такава песен...

Неактивен ^Del^

*
  • 204
    • Профил
« Отговор #5 -: Юни 20, 2011, 01:37:11 01:37 »
Коли,фитнес и .... коли  ;D
Your ass must get jealous of all the shit that comes out of your mouth!
« Отговор #6 -: Юни 20, 2011, 09:47:13 09:47 »
Коли,фитнес и .... коли  ;D

хаххаха преди друго казваше  ;D ;)

Моите хобита са... колкото и странно да звучи интернет  ;D фитнес и готвене  ;D
« Отговор #7 -: Юли 01, 2011, 03:06:45 15:06 »
Аз обичам пипкавите работи, сглобил съм няколко пластмасови макета и за сега два от клечки за зъби ето:
http://www.vbox7.com/play:8f51c94a
http://www.vbox7.com/play:373603b3
Имам малка колекция от метални модели на коли и камионче. обичам да щракам с фотоапарата и се интересувам съвсем любителски от озвучаване.
http://zlatkoo1.snimka.bg/hobby/hobi.407265.23365815
« Последна редакция: Юли 02, 2011, 09:21:24 21:21 от zlatkoo »

Неактивен Toshko

*
  • 5364
    • Профил
« Отговор #8 -: Юли 02, 2011, 12:55:35 12:55 »
Здрасти, добпре дошли във форума!

Количката от клечки прилича на АМЦ Гремлин

Само да питам, сглобил ли си или си сглобила? Или е печатна грешка?

Поздрави!
« Отговор #9 -: Юли 02, 2011, 09:22:37 21:22 »
Жива печатна грешка си беше, за малко да се изложа. :D
А иначе количката съм я импровизирал в движение, не съм гледал модел.
От миалата година се позапалих по кънките, ходя на славия и на ариана.
http://www.vbox7.com/play:b9bc0bf55f
« Последна редакция: Декември 19, 2011, 05:01:01 17:01 от zlatkoo »
« Отговор #10 -: Януари 16, 2012, 12:38:53 00:38 »
Е да споделя и мойто ......то не е хоби а болестно състояние  ;D ;D ;D ;D Всичко що е двигател с вътрешно горене ..мотори ..коли ...двигатели..мотори ...коли....е най общо казано всичко що е техника. Поради тази причина  съм си създал и работа свързана с техника и хобито стана професия както и професията хоби..и сега вече и аз незнам кое какво е ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
« Отговор #11 -: Февруари 17, 2012, 01:35:19 13:35 »
Айдееее почна се.
http://www.scalemodels-bg.com/phpbb/viewtopic.php?f=16&t=4603
Разликата с пластмасовите модели, е че при пластмасовите получаваш готови елементи само за сглобяване. Докато при дървените нещата са заготовки които трябва да се доработят, и после да се сглобят.

Неактивен Toshko

*
  • 5364
    • Профил
« Отговор #12 -: Февруари 17, 2012, 02:36:40 14:36 »
От как баща ми ми подари Бисмарк и Тирпиц като бях на ~12 май модели не съм правил, правех действащи авио модели, обаче много се чупеха... духне вятър айде, не духне вятър приземиш го, намери се някоя тъпа немска офчарка в парка  :D, ставали са и големи поразий,  скъсани корди на Тренкорд на площадка на детска градина между жилищни блокове  :-[ :o :-\ ::) :o (има ~1 конска сила и лети с ~210 км/ч), разпаднал се стабилизатор на ракета с БРД (барутно-ракетен двигател)... добре че не уцели самата бабичка а мрежата с млякото... метанолов двигател 2.5 см3 ~1.5 к.с. ми се е разпадал в ръцете докато работи с 22000 оборота...
В крайна сметка авио моделизма ми се размина без човешки жертви  :D
Сега май нямам нерви за моделизъм, най-много да сглобя някоя тъпотия от ракети за нова година  :D :D :D която да се заплете в клоните на близкото дърво и да се върне обратно в прозореца  :D :D :D - нямате си на идея 20 човека, които са извикани да се възхищават на творението ми колко бързо залягат  :D :D :D
Да не отварям дума сега, като гледах руски военни филми с катюши, какво се случваше с прозорците на кабинета по музика и въобще с прозорците на хора, които не харесвам  :D :D :D
« Отговор #13 -: Октомври 10, 2012, 08:10:20 20:10 »
Лятото риболов и човъркане по колата,зимата дриф по пътищата,че друго няма какво да правя,нито ски карам нито се алкохолизирам ;D
Ети интересни риболовнои екземпляри които съм хващал.

Неактивен Toshko

*
  • 5364
    • Профил
« Отговор #14 -: Октомври 11, 2012, 05:53:09 17:53 »
ЕЕЕЕ! Направо ме преби с тия снимки!  :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Аз съм хващал най-много 600 грама тъпа и грозна каракуда!

Знаеш ли каква идея ми дойде! Тема с постиженията на потребителите на Пенкилер. Малко е като комунистическа пропаганда, ама ще е много яко! И определено с тия риби си за първа страница!