Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • 4162
    • Профил
А те на всичко отгоре ще се окажат правени за Швеция и Дания. Браво!
Следващият месец предлагам сбирка у нас. Ако сме повече от 5 човека от Визатон ще дадат едни колони да ги прослушаме.

Неактивен yavor

*
  • **
  • 89
    • Профил
Ако бях от София, щях да дойда със сигурност.
Ми намисли си дата, ще дойдем.
То аз се отказах да си правя ОТ -та , но с удоволствие бих послушал готови проекти. Ако има сбирка идвам  ;D

Неактивен yavor

*
  • **
  • 89
    • Профил
За съжаление не ми се очертава :(. Поне не и в близките месеци. Това първа сбирка ли ще е от както съществува форума?
« Последна редакция: Януари 25, 2018, 07:54:31 19:54 от yavor »
Ако се заформи сбирка през топлите месеци бих дошъл от Свищов :)
Преди 2 дни минавах покрай Благоевград, та реших да видя какво има в представителния! На вратата има тел. номер, звъннах и дойде една учтива жена! На въпросите ми за ВКН12211/311 и ВК12350 ми отговори, че няма и няма и да има, поради причината, че нямат летите шасита! ВЛДД80 също не се произвежда, само ВЛД40 и продават лентички за него! Добрата новина е,че ремонтират говорители, като могат да направят какъвто искаш. от ВКН на ВК или обратното. Но не продават части за тях, само ако се ремонтират при тях! Може и с куриер да се доставят!

Инак за сбирка и аз съм ЗА! Стига да се организира
Здравей,

...може ли да споделиш телефона, за нас от прованса...
Нещо се закрастих по тези говорители, което може би, не е много ОК, но мен много не ме интересува...
Навил съм се на Бг проект, и съм сигурен, че ще стане, но искам да си купя някакви неща от тях (вероятно за неприкосновен запас), но тук в Габрово твърдят, че завода не работи, и няма как да се намери нещо от тях...
Здравей, пробвай --0878523711-- защото не го записах, а ми седи в набрани! Но е това номера, като гледам дата и час.
Не знам доколко ще ти свърши работа, защото е телефона на жената (продавач) в магазина!