Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ani

*
  • *
  • 14
  • Право напред!
    • Профил
Стъклен Дом
« -: Април 11, 2010, 09:49:04 21:49 »
Гледахте ли, Стъклен Дом? С този сериал ли, ще конкурираме турските сериали? Наистина ли? Като за начало имам противоречиви усещания, по-добре е от Забранена любоФ със сигурност, но очаквах много повече.....след тази рекламна кампания...
Re:Стъклен Дом
« Отговор #1 -: Април 11, 2010, 11:53:06 23:53 »
Не съм много съгласна с теб Ани. Според мен доста са се постарали - готини актьори и актриси, донякъде интересна сюжетна линия - на мен ми хареса!
Дано и в другите серии да продължи така!

Неактивен ani

*
  • *
  • 14
  • Право напред!
    • Профил
« Отговор #2 -: Април 12, 2010, 12:09:57 00:09 »
Не съм много съгласна с теб Ани. Според мен доста са се постарали - готини актьори и актриси, донякъде интересна сюжетна линия - на мен ми хареса!
Дано и в другите серии да продължи така!

100% и в другите серии, ще са същите готини актьори и актриси, но това не прави сериал :)
Лафове и т.н гепено та гепено. Да се надяваме да има приятно развитие сериалчето иначе, ще си гледкам турските и AXN
« Отговор #3 -: Април 12, 2010, 03:36:23 15:36 »
Аз го хванах от половината вчера. Малко беше хаотично, ама като за първа серия ставаше. Все пак трябва да ни вкарат по-някакъв бърз начин в сюжета, а не като "Дързост и красота", чак на 3836 серия да видиш, че имало и сюжет!
Според мен може и да излезне хубаво сериалче! Жалко само, че гътнаха Данаилов още в началото! За мен това е най-добрият, комплексен, актьор в България.
« Отговор #4 -: Април 13, 2010, 02:06:38 02:06 »
Очаквах простотия, обаче за нашите бг стандарти, първата серия си беше трепач! Няколкото банални момента и малкото изкуствени момента не могат да развалят доброто ми впечатление като цяло. Дано не го прецакат в последствие. Засега началото е обещаващо :)
« Отговор #6 -: Април 30, 2010, 08:51:32 08:51 »
Аня Пенчева играе ли в този филм? - Казвайте предварително щото ако играе направо да не се опитвам да го гледам!
Не съм я мяркал , поне до 3-та серия , обаче филма ме кефи кефяко

П.П. Баси яките бутончета  ;D греяно

Неактивен ani

*
  • *
  • 14
  • Право напред!
    • Профил
« Отговор #7 -: Май 02, 2010, 02:35:40 14:35 »
Ама ще видим ли, адашката в този сериал? Или само си мечтаете по-мъжки :)