Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Toshko

*
  • *****
  • 6688
    • Профил
Заглавието е самообясняващо се. Четете описанията под клиповеге.

- 7/7 циганското тържество, което се чуваше в дапа докато сглобявахме. В описанието под клипа има връзки към останалите шест клипа;

1/7 подготовка за лепене - почистване на вътрешната гума с абразивно борче;

2/7 мазане с лепило;

3/7 лепене и валиране на лепенката с валяче за лепенки;

4/7 http://www.youtube.com/watch?v=Ot2JEZdUf4cе надуване на вътрешната гума;

5/7 общ изглед на ЧАП-а и сглобяване, вече се чуват веселящите се цветнокожи сънародници;

6/7 бой с чук по джантата и сме готови да потеглим към веселбата.

вж. 7/7 в началото...

Малко след това се върнахме с тъпан, тъпанара ни отнесе и бакшиш даже! ахахахахахах

6-ти май е празник на селото и на цветнокожите българи от окръга, оказа се че на площада на официалната програма посещението е било по-слабо от това на "Поляна 6-ти май", където беше страшен купон!

Поздрави!