Заглавието е самообясняващо се. Четете описанията под клиповеге.
- 7/7 циганското тържество, което се чуваше в дапа докато сглобявахме. В описанието под клипа има връзки към останалите шест клипа;
1/7
подготовка за лепене - почистване на вътрешната гума с абразивно борче;
2/7
мазане с лепило;
3/7
лепене и валиране на лепенката с валяче за лепенки;
4/7
http://www.youtube.com/watch?v=Ot2JEZdUf4cе надуване на вътрешната гума;
5/7
общ изглед на ЧАП-а и сглобяване, вече се чуват веселящите се цветнокожи сънародници;
6/7
бой с чук по джантата и сме готови да потеглим към веселбата.
вж. 7/7 в началото...
Малко след това се върнахме с тъпан, тъпанара ни отнесе и бакшиш даже! ахахахахахах
6-ти май е празник на селото и на цветнокожите българи от окръга, оказа се че на площада на официалната програма посещението е било по-слабо от това на "Поляна 6-ти май", където беше страшен купон!
Поздрави!