Леле, велики са клипчетата и снимките!
Ти случайно да си правил DIY електро косачка за трева?


Щом е от член на форума, минава за CNC фреза!

Къде си работил?
Според мен ако разучим математическото изражение на експонентните и хиперболичните криви и при колаборация с колегата
tachip аз да давам акъл, ти да програмираш, а той да работи с машината, можем да се захванем с CNC портване. смятам, че е по-просто от изработването на корона и със сигурност има по-малко операции.
Поздрави!