Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен zlatkoo

*
  • 1156
    • Профил
Със абсолютно същия импрегнант минах две ръце на дървения винкел, и о чудо. Съвсем различен цвят, трябваше да е тъмен като другия винкел.

Но след като поразклатих кутията, и минах още една ръка, нещата взеха да се доближават.
 Минах и пода с разредено Ц200.

За добро, или лошо заваля преди да е изсъхнало. Мисля си, че така е влязло добре навсякъде където трябва. Другото което се чудя, това лепило е на водна основа. След като изсъхне няма ли пак като завали да се разреди, но ще видим.

Неактивен zlatkoo

*
  • 1156
    • Профил
Купих столовете, анкери 12мм. и карабинери.

Пробих отворите. На единия попаднах на арматура, та преместих малко.

Нещо обаче дървото беше прекалено ниско почти до главата, а съм 170 см. Освен това стола идваше доста високо.

Купих си въже Ф14 5 метра. Реално го удължих с по 50 см на страна. Обаче с още една проба преди това, и покрай възлите, които са като за ласо, останаха само някакви парчета.

За всеки случай края на въжето беше обилно омазан с Ц200.

Ми ето какво се получи.

Неактивен Toshko

*
  • 5795
    • Профил
Окопал си се райски!  ;D
Браво!

Това с пода не разбрах защо си го направил.

C200 или вече известно като Хенкел Момент за дърво като се втвърди веднъж, край, всичките ми колони са лепени с такова, става като бяла пластмаса, а след месеци или години, даже много твърдо и крехко. Няма разтваряне, няма мърдане. Само като добие пълна твърдост да не вземе да се хлъзга.

Неактивен zlatkoo

*
  • 1156
    • Профил
Това с пода го направих защото комшията под мен се оплаква от подмокряне. На втората от двете снимки с лепилото се виждат микропукнатини, да се запълнят. Иначе вероятно някога във времето ще има и някаква настилка, но още не съм измислил каква.