Здравей
Гост
Гост
Вход
Регистрация
Пенкилер Форум
Menu
Начало
Помощ
Търси
Календар
Вход
Регистрация
Пенкилер Форум
/
Правила, информация, нови потребители, новини
/
За Форума И За Нови Потребители
/
Празничен Раздел
/
ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
« назад
напред »
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Надолу
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
zlatkoo
1503
ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
-:
Март 23, 2013, 03:42:34 15:42 »
Честит имен ден Тоше, и на всички останали, да сте живи и здрави.
Днес малко се поразходих до кв. Бенковски.
И след вчерашния ден, наистина честита пролет.
Активен
Нема начин да нема начин!
Toshko
6688
Re:ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #1 -:
Април 14, 2013, 03:44:39 15:44 »
Еййййй! Супер! Благодаря! Съжалявам че виждам чак сега!
На моя имен ден винаги карам Мустанг, дори да е лошо времето, нали е кон.
Поздрави с хубавото време днеска!
Активен
НоВи ПоТрЕбИТеЛи ВНИМАНИЕ: Всеки нов потребител трябва да пусне поне едно мнение с представяне в общия раздел.
Моторно масло 0W-8?!@??#!
Как работи грамофона
Националния шампионат по автокрос
АЧХ и T/S параметри на ВКН 12211/311
Направи си сам Hi-End тонколони 16,6 Хз. резонанс, неодимови драйвери и още...
Рев на V8, но и копринено мек звук на магистралата -
Мустанг с къстъм генерация..
Бюро в скандинавски стил от брезов шперплат
Имаме над 1000 интересни и полезни теми написани от потребителите на Пенкилер,
очакваме и вашите теми коментари.
zlatkoo
1503
Re:ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #2 -:
Март 08, 2014, 02:37:20 14:37 »
Айде честит празник и тая година тоя път от Божурище.
Активен
Нема начин да нема начин!
Toshko
6688
Re:ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #3 -:
Март 08, 2014, 06:01:15 18:01 »
Айде мерси!
Днеска карам Мустанг, ям джолан, пия вино, а още вчера се почерпих с всичко на прикачената свимка - две ямахи и едно ел-джи.
Наздраве!
Активен
НоВи ПоТрЕбИТеЛи ВНИМАНИЕ: Всеки нов потребител трябва да пусне поне едно мнение с представяне в общия раздел.
Моторно масло 0W-8?!@??#!
Как работи грамофона
Националния шампионат по автокрос
АЧХ и T/S параметри на ВКН 12211/311
Направи си сам Hi-End тонколони 16,6 Хз. резонанс, неодимови драйвери и още...
Рев на V8, но и копринено мек звук на магистралата -
Мустанг с къстъм генерация..
Бюро в скандинавски стил от брезов шперплат
Имаме над 1000 интересни и полезни теми написани от потребителите на Пенкилер,
очакваме и вашите теми коментари.
zlatkoo
1503
Re: ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #4 -:
Февруари 24, 2018, 09:17:43 09:17 »
И пак. Честит имен ден, да си жив и здрав, късмет, и все така буден.
Активен
Нема начин да нема начин!
Toshko
6688
Re: ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #5 -:
Февруари 24, 2018, 10:01:44 10:01 »
Благодаря!
Наздраве и Вие да сте живи и здрави!
Днес съм по огледи на стари ягуари
Активен
НоВи ПоТрЕбИТеЛи ВНИМАНИЕ: Всеки нов потребител трябва да пусне поне едно мнение с представяне в общия раздел.
Моторно масло 0W-8?!@??#!
Как работи грамофона
Националния шампионат по автокрос
АЧХ и T/S параметри на ВКН 12211/311
Направи си сам Hi-End тонколони 16,6 Хз. резонанс, неодимови драйвери и още...
Рев на V8, но и копринено мек звук на магистралата -
Мустанг с къстъм генерация..
Бюро в скандинавски стил от брезов шперплат
Имаме над 1000 интересни и полезни теми написани от потребителите на Пенкилер,
очакваме и вашите теми коментари.
zlatkoo
1503
Re: ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #6 -:
Февруари 24, 2018, 10:05:54 22:05 »
Конче..
Мани тия котенца, стягай Сенатора.
Наздраве!
Активен
Нема начин да нема начин!
todorovven
79
Re: ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #7 -:
Февруари 25, 2018, 03:27:39 15:27 »
И от мене честито на патерици и да си жив и здрав.
Активен
zlatkoo
1503
Re: ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #8 -:
Март 16, 2019, 10:36:18 10:36 »
Честит имен ден, жив и здрав.
Активен
Нема начин да нема начин!
jungleraver
237
Re: ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #9 -:
Март 16, 2019, 11:42:35 11:42 »
Честито, задължително да излезеш с коня (мустанга), и да раздадеш малко газ
Активен
Toshko
6688
Re: ЧИД "шефе" и всиччки негови адаши.
«
Отговор #10 -:
Март 16, 2019, 06:37:39 18:37 »
Не излязох, жената и бебето ме водиха на ресторант, пих и ракия
Благодаря за пожеланията!
Рождения ми ден е на 21.04
Активен
НоВи ПоТрЕбИТеЛи ВНИМАНИЕ: Всеки нов потребител трябва да пусне поне едно мнение с представяне в общия раздел.
Моторно масло 0W-8?!@??#!
Как работи грамофона
Националния шампионат по автокрос
АЧХ и T/S параметри на ВКН 12211/311
Направи си сам Hi-End тонколони 16,6 Хз. резонанс, неодимови драйвери и още...
Рев на V8, но и копринено мек звук на магистралата -
Мустанг с къстъм генерация..
Бюро в скандинавски стил от брезов шперплат
Имаме над 1000 интересни и полезни теми написани от потребителите на Пенкилер,
очакваме и вашите теми коментари.
Формат за разпечатване
Страници: [
1
]
Нагоре
« назад
напред »