Здравей Гост

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re:Какви са Вашите Хобита
« Отговор #15 -: Септември 04, 2013, 01:38:00 13:38 »
Нека изтупаме прахта от тази тема  ;D...

Част от моите хобита: Опитвам се да рисувам, Чета- като слабост са ми историческите романи, Мачкам и режа хартия с други думи Оригами и Киригами, Напоследък наблягам на приложните изкуства и изпробвам всички възможни техники. Най- обсебващото от всички е да "давам живот" на непотребните неща. Някак си е особено приятно да видиш вчерашният отпадък в друга светлина. Ей това наричам рециклиране   ;D

Неактивен zlatkoo

*
  • 1226
    • Профил
« Отговор #16 -: Януари 31, 2014, 05:03:04 17:03 »
Оказа се, че и пиенето на бира ми е хоби. Първата снимка която направих, беше на една испанска "сан мигел", която ми донесе един приятел. От тогава започнах да снимам всеки вид бира, която съм пил.

https://www.flickr.com/photos/145876240@N07/albums/72157673034959974
« Последна редакция: Декември 27, 2018, 02:05:49 14:05 от zlatkoo »
Нема начин да нема начин!

Неактивен Toshko

*
  • 6009
    • Профил
« Отговор #17 -: Януари 31, 2014, 07:06:54 19:06 »
Леле, това с бирата е много яко, започвам и аз... чакай да потърся, май бях пил нещо като най-старата марка бира... или път беше просто готина...важното е че я снимах.

Да, Вайцен Стефан съществуваща от 1040-та година или едно хилядолетие без 26 години...
Което ме подсеща, че няма да е лошо да се поинтересувам, дали фирмата производител е самостоятелна и дали е публична, тоест акциите й да се търгуват на фондовата борса... може би не е лоша идея да се инвестира в тази фирма сега и когато наближи 1000 годишнината й и цената се вдигне заради уникалното рекламно мото "1000 годишна бира" да се направят малко пари.  ;D

Наздраве!

Иначе и аз имам хоби пиене на бира, но моето включва и други гастрономически удоволствия като наденички, сърмички, джолани, десерти и т.н.

Неактивен zlatkoo

*
  • 1226
    • Профил
« Отговор #18 -: Май 23, 2014, 01:38:42 13:38 »
Шматкам се един ден из "антиквариата" до Ал. Невски, и ми попадна това рено 5. Понеже не беше в добро състояние го спазарих от 5 на 4 лева.  :D

Ей така между другото леко го реставрирах.

Да знам, огледалата не са най красивото нещо в тая кола, ма по магазините за левче нямаше нищо подходящо за донор, и трябваше да импровизирам от връхчета за дартз стрелички.
Ето малко от процеса на работа.
http://zlatkoo1.snimka.bg/hobby/hobi.407265.all.5

Неактивен zlatkoo

*
  • 1226
    • Профил
« Отговор #19 -: Февруари 06, 2015, 03:40:06 15:40 »
И като се почна, та няма спирка до сега.
Преди.

Салона изглеждаше така.

Малко по различен.

Със нови джанти и готови за боя.

Поръчах си лепенки, и сме готови.

И крайния резултат, няма вече теглич, стопове и други дреболийки са добавени.

Неактивен zlatkoo

*
  • 1226
    • Профил
« Отговор #20 -: Февруари 07, 2015, 11:38:33 11:38 »
Това ми е гордост, изглеждаше така.

Ето го салона, малко черно по седалките, черен волан с белег, и бели километражи.

Накрая му добавих и колани.

Модела се наложи да го боядисвам три пъти.
Накрая се получи това.

Неактивен jakiro

*
  • 265
    • Профил
« Отговор #21 -: Февруари 07, 2015, 09:37:38 21:37 »
Моите хобита са Скално катерене и въобще всякакъв вид височинна работа когато намеря време, автомобила ми и автокрос и раликрос за последното още нямам нужните средства и за това се включих като механик към един отбор обикаляме почти цяла България, а миналата година имаме и победи в Молдова  ;D