Здравей Гост

Покажи участието

От тук може да видиш всички публикации на този потребител.


Публикации - zlatkoo

Страници: [1] 2 3 ... 98
1
фотография / Re: Снимки всякакви
« -: Май 12, 2026, 05:49:37 17:49 »





2
фотография / Re: Снимки всякакви
« -: Май 06, 2026, 10:08:35 10:08 »



3
Продава / Re: Продавам pioneer deh-p7100bt
« -: Февруари 03, 2026, 07:21:54 19:21 »
Ами и аз го продавам поради невъзможност да го вградя в следващата си кола.

4
Продава / Продавам pioneer deh-p7100bt
« -: Февруари 02, 2026, 04:29:26 16:29 »
Ами продавам си Пайнера.Страхотна машинка с много настройки високоволтови изходи за суб и предна линия, блутуут, Ю еС Би на кабел отзад, безжично дистанционно външен микрофон за разговори. Страхотна база за аудио проект. 
 На снимките има модул за управление от волана Рено, ама е продаден.










Цена 174 евро. Намира се в София.

   0878891521- Златко

5
DIY (Направи си Сам) / Re: Въпрос/молба
« -: Декември 14, 2025, 11:55:47 11:55 »
Тук се заформя интересно.

6
Тия са класики, w902, има го в клипа.

7
Ами тези колонки си ги бях купил от битака преди време за 4-5 лева. Защото имам един телефон от същата марка, и оригинални слушалки и зарядно. Бях решил да ги комплектовам. Обаче гънките на говорителчетата се бяха разпаднали. Ровейки си из Али-то ми попаднаха същите по размер. Преди да ги поръчам, не бях разглобявал колонките, пасваха на диаметър и толкова. Реших 4 ом-а, е оказаха се 8, и освен това бяха почти с квадратен корпус. Ами с монтажа се справих, и добре си свирят, даже проведох разговор по телефона. Сим картата с три преходника.

8
Ами мисля че не може да се преобърне, за това и уж сложих напречката отзад. Ама е близо и до стената така че няма страшно. За подлакътник, вероятно един се замислям. Поседното беше да си завържа въженце за паапета пред мен, да мога да се люлея.

9
А наскоро си направих люлеещ стол от предна дясна седалка на Сценика. Отрязах две шини, извих ги на менгемето. Скроих винкелчета за захващане, навих резби. Заварих една напречка отзад, боядисах, сглобих и готово.  Аа и лепнах две ленти балатум да не ми друса много.

10
Carspotting / Re: Колите на членовете на форума
« -: Юни 13, 2025, 10:45:00 10:45 »
Вече близо половин година съм с Рено Лагуна 3 2,0 16v нисански двигател. 







Има дори заравнен под.





11
Carspotting / Re: Колите на членовете на форума
« -: Юни 13, 2025, 10:38:30 10:38 »
Края на миналата година приключи безславно.



12
Carspotting / Re: Carspotting-Ежедневие
« -: Юни 13, 2025, 10:21:50 10:21 »













13
А състезания няма да има.

14
фотография / Re: София в снимки
« -: Март 18, 2025, 04:39:08 16:39 »







15
Рече и отсече!  :D
Този с Мустанга и аз го гледам чат пат в Тубата.
 В този случай не става въпрос за готовия продукт. Кефа,знанията, и уменията през това време са безценни. Абе DIY.

Страници: [1] 2 3 ... 98